Dodatki do łazienki na czasie

dodaki do łazienki

Szukasz pomysłu na aranżację wnętrza łazienki? Chętnie podpowiemy, w jaki sposób poruszać się po modowych nowinkach, aby dodatki były dopasowane do wnętrza oraz nie pomniejszały metrażu łazienki, a jednocześnie stwarzały poczucie dynamicznej elegancji.

Przy dobieraniu dodatków do wyposażenia swojej łazienki musimy pamiętać, że dobrze jest dopasowywać do siebie designy, aby były spójne oraz odcienie – tu króluje zasada – im mniej kolorystyki – tym lepiej. Ponadto warto pamiętać o funkcjonalności łazienek. Jest to pomieszczenie, w którym musimy czuć się komfortowo. Spełnia funkcję relaksacyjną – powinna być oazą spokoju również w aranżacji oraz miejsce codziennej higieny. Dlatego nie jest łatwe urządzenie łazienki w ciekawy stylu przy zachowaniu tych wszystkich wytycznych. Jednak my podpowiemy w jaki sposób kierować się stylem i dobrym smakiem, aby nie pogubić się w nowinkach modowych.

Wykończenie ścian, podłóg oraz ich deseń są niezwykle istotne. Teraz święcą swoje tryumfy kamienie oraz drewno – zbliżone kolorystyką do tego w innych pomieszczeniach, które kładziemy na podłogę. Natomiast na ścianach bardzo dobrze komponują się gresy oraz szkło z podświetleniem, cement9owe płytki, a także fotografie. Powracamy do trendów modowych stylizowanych na art deco, kojarzonych z szerokim luksusem.

Jednokolorowe ręczniki, szklane bądź kryształowe akcesoria lub w odcieniach chromu, kinkiety, neony – wszystkie chwyty są dozwolone – pamiętając o odpowiednim doborze kolorystyki. Ponadto cały czas są w modzie dodatki w stylu angielskim, które są obecnie łatwo dostępne. Korzystając z tych dodatków na pewno powieje modą w Twojej łazience.

Be the first to comment on "Dodatki do łazienki na czasie"

Leave a comment

Your email address will not be published.