Ostre cięcie na wiosnę?

Dużymi krokami zbliża się wiosna, a to idealny czas na zmiany. Może niekoniecznie drastyczne w naszym otoczeniu, ale na metamorfozę fryzury – dlaczego nie! Nie każda kobieta jest na tyle odważa, aby od razu zacząć od ostrego cięcia, dlatego podpowiemy w jaki sposób wykreować zmianę, której na pewno nie pożałujemy.

Styliści nieustannie inspirują swoimi pomysłami. Dla zmiany swojego looku warto wybrać się do fachowca, który dobierze odpowiedni kolor oraz długość włosów do naszej urody. Na tę zależność wpływ mają różne czynniki – nasza postura, karnacja, kolor oczu, a nawet garderoba, po którą najchętniej sięgamy.

Cały czas w modzie jest geometryczne cięcie, asymetria – czyli dłuższe włosy z przodu i krótsze z tyłu oraz uatrakcyjnione grzywką. Jeśli na takie zmiany nie jesteśmy gotowe, warto chociaż pokusić się o zmianę lub odświeżenie koloru. Z mody nie wychodzi ombre oraz sombre, jednak styliści coraz częściej kierują naszą uwagę na odcienie miedzi oraz gołębiego blondu, jednak zanim zdecydujesz się, aby pokusić się o ten ostatni odcień musisz zbadać kondycję swoich włosów. Ponadto blond jest ciężkim kolorem do uzyskania po pierwszym czy drugim farbowaniu, musisz przygotować się na długotrwały proces oraz pamiętać, że włosy rozjaśniane należy otoczyć szczególną troską.

Każda kobieta pragnie od czasu do czasu zmian w swoim wyglądzie, nie każda ma jednak odwagę na mocne wejście w świat mody i stylowych fryzur. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, a zmiany cały czas chodzą Ci po głowie, pamiętaj, że wystarczy przesunąć przedziałek, a znacząco to wpłynie na optyczny wizerunek twarzy.

Be the first to comment on "Ostre cięcie na wiosnę?"

Leave a comment

Your email address will not be published.